Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után 2 héttel kemény...

Foghúzás után 2 héttel kemény dudor az ínyen normális dolog?

Figyelt kérdés
Mi lehet ez? Nem fáj, de nagyon megijedtem.... Biztos, hogy maradt benne valami, mert érzem a nyelvemmel. Nem tud kijönni, azért lett pukli az ínyemen? Be fog gyulladni? Vagy ez normális, ne izguljak?
2014. ápr. 24. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Vér öbleny az íny alatt.

Összegyűlt a vér, majd felszívódik, ha nem fáj nem gond, ha fáj akkor irány a doki.

2014. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ! de ha vérömleny akkor miért kemény? :-( Nem lehet valami szilánk? kijön vajon magától?

Abnormális módon félek a dokitól, bármit megteszek csak ne kelljen visszamenni :-(

2014. ápr. 24. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem most foghúzás után egy hónappal lett dudor a helyén eleinte nekem is kemény volt aztán meg ilyen puha lett és összébb is ment nekem sem fáj

én sem merek orvoshoz menni XD

2014. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végülis énsem mentem :-) elmúlt magától kb mostanra. :-)
2014. máj. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!