Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Help! Nagyon fáj a fogam!...

Help! Nagyon fáj a fogam! Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gyökérkezelésem van. A kezelések is magyom fájnak. Tegnap is voltam kezelésen. Ma nagyon fájt a fogam, aludni is csak keveset tudtam. Már mióta kapkodom az Algopyrineket de nem hat. Rosszul vagyok!!

15/L



2014. júl. 1. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
van otthon szegfűszeg? azt rágcsálj. kicsit rossz ízű lesz az elején, de hatásos.
2014. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza a fogorvoshoz.
2014. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincs szegfű.

Szerdán kell visszamenni. Sokkal jobban fáj, amikor ott vagyok...

2014. júl. 1. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzésem van. Nem értem, hogy aki gyökérkezelésnél fájdalomra panaszkodik, azzal mi történik. Nekem több fogamat is gyökérkezelték már, normális fogorvosnál az injekció okozta enyhe szúrástól eltekintve soha semmiféle gond, fájdalom nem volt gyökérkezelés során.
2014. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tudom még csak 15 éves vagy de öblögesd pálinkával nagyon..aztán köpd ki és hidd el használni fog :)
2014. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj, akkor cserélj fogorvost, nekem hozzá sem nyúlt a doki addig, míg fájt a kezelés, beletett valami gyógyszeres tömést és a következő alkalommal már nem éreztem semmit, injekció nélkül tudta kezelni.
2014. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 wonderbabe válasza:
egy gyökérkezelés után nem szabad hogy fájjon a fog! pláne ha már sokadszor mész vissza az orvoshoz, valószínűleg több csatornája van annak a fognak és nem lett mind kitiszítva, keress fel egy másik orvost az hátha befejezi a kezelést, mert így húzás is lehet a vége...
2014. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cataflam. Az segít, amikor az Algopyrin nem. Receptre kapható, de a háziorvos is írhatja, és csak akkor szedd, amikor tényleg nem használ más, mert nem jó túlzásba vinni.
2014. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!