Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb fehérítő...

Melyik a legjobb fehérítő fogkrém?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

mikor nagyobb gyerek voltam blend-a-medet white-ot hasznaltam,akkor meg nem volt ennyi fajta.utana vademecum white az is nagyon jo.gyerekkoromban pedig anyukam a vademecum juniort, vette epreset,amin van egy cuki krododil. :)

[link]


a sima natural whitot ajanlom. nekem szep feherek a fogaim,bar en nem dohanyzom,kavezom.

most lacalut white-ot hasznalom,dm-ben vettem,de nem szeretem mert eleg hig.1000-ert.lehet ha gyogyszertarban vettem volna az jobb lett volna ott 1200. [link]

2014. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
soval vademecumba csak a tubusosat szeretem,azt az allo flakonosat nem.sensodynem is volt.aquafresh sztem gagyi.signalt se szeretem,igernek eg nap alatt csoda feher fogakat.igazabol nem a fogkremtöl lesz feher fogad,hanem fogorvoshoz el kell menni feheriteni,csak ugy.nekem ezt mar többen mondtak.egyebkent citrom is jo,parat csepegtess a kinyomott fogkremedre,erösiti,feszesiti az inyt is.szodabikarbona is jo,alkalmankent,en ritkan hasznalom.
2014. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!