Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetek ha nagyon rossz a...

Mit tehetek ha nagyon rossz a körzeti fogorvosom?

Figyelt kérdés

Ideiglenes lakcímmel mehetek más orvoshoz?

Sajnos a körzeti fog orovosom nagyon rossz,nem egyszer előfordult nála olyan (és nem csak velem) ,hogy megfúrt olyan fogat amit nem kellett volna,stb....

Van a városunkban több magán rendelés is,azok viszont nagyon drágák nekem.


Sztk alapon csak a körzetis fogadhat?

Hogyan tudnám és hol tudnám bepanaszolni a körzetisem,hogy ennyire rossz?


2014. jún. 3. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott a betegjogi képviselő, az orvoskamara ahol jelentheted az esetet. Talán az lenne a legjobb, ha a többi pórul járt beteggel együtt jelentenétek.

Rossz szakember minden területen van, de talán az orvos ezt nem engedheti meg magának. A többi terület rossz dolgozóit max kirúgják, de egy orvos maradandó károkat okozhat, rosszabb esetbe ha hagyják praktizálni okoz is.


Más körzeti orvost is választhatsz, a tb által finanszírozott helyeken való ellátást igénybe veheted.

2014. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Ez biztos?:S Remélem mást is fogadhatok,de úgy tudom ha nem a körzetébe tartozom,nem köteles fogadni sztk alapon engem :(

2014. jún. 3. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid hova járnak?

Ők is hozzá?

2014. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz meg más orvost, át tudna-e venni

De olyanhoz menj, aki biztos jó

2014. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég kényes téma, ugyanis a körzetis fogorvosok ismerik egymást és nem biztos hogy a beteggel értenek egyet a kollega szakvéleményével szemben. Arról nem is beszélve hogy sok körzetisnek van saját magánrendelője is (már minden fogorvosnak saját cége van és innentől fogva csak pénz kérdése hogy mikor nyitnak magánrendelést).

Ezen kívül valóban nem kötelesek ellátni a körzetükön kívüli beteget.

2014. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A mi városunkban csak a körzetis lát el ingyen,a többinél fízetni kell. Nekem is sz** a körzetisem,ezért vagyok a szüleimhez bejelentve a férjemmel együtt,a saját lakásunk helyett. Nekik jó a fogorvosuk.
2014. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bárhova mehetsz, sok helyen nem lakcím szerint fogadnak.

De mivel nekem a 20. körzeti doki vált be, és ő elment magánrendelésre, én a magánrendelésére járok. Megéri, alsó-közép-áras, és amit megcsinál, az meg van csinálva, várni sem kell annyit így, mint a körzetiben, emberileg nagyon oké, ezért nem vagyok olyan stresszes, mint a körzetinél, ahol nem tudom, kihez kerülök be és mikor.

2014. nov. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!