Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Feltűnően olcsó lézeres...

Feltűnően olcsó lézeres fogfehérítés. Van okom gyanakodni?

Figyelt kérdés

Egy kuponos oldalon 12 000 Ft-ért hirdetnek lézeres fogfehérítést, ami rendes áron 65 000 Ft lenne...

Létezik, hogy ennyire olcsó és ugyanolyan hatása van, mint az 5x drágábbnak?? Már többször próbáltam felhívni az "olcsón fehérítő" rendelőt, de nem veszik fel a telefont...

Valaki vásárolt már ilyen akciós oldalon fogfehérítést? Vélemény?



#fogfehérítés #lézeres fogfehérítés #kuponos fogfehérítés
2014. júl. 7. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Ráadásul ez a szöveg is kicsit sántít nekem:


"Egyedülálló fotókozmetikai technológiával varázsoljuk vissza mosolyát a fogak eredeti, természetes, fehér színére"


A fogak természetes színe nem a fehér, legalábbis az emberek többségénél nem... Én nem dohányzom, nem kávézom, mégsem fehér. Most akkor eredeti fogszínre állítja vissza a fogak színét, vagy valóban fehér lesz az a fehér ezzel a módszerrel? - (ezt szerettem volna telefonon megkérdezni... )

2014. júl. 7. 14:29
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Nekem fehér a fogam :O pedig kávézok, teázok :D

Amúgy meg olvasd el az apróbetűs részt, biztos benne lesz valami hiba.

2014. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam egy ilyenen 9000 ft-ért. A fogad elszíneződésének a mértéke a döntő,mert ha enyhén sárgult. akkor ragyogó fehér foggal jössz haza,de ha erősen sárga,akkor kissé javítani fog rajta,de nem lesz hófehér,mert akkor még az még tulasjdonképpen igényelne 1-2 alkalmat.

Kedvesek voltak velem és dvd filmet tettek be,hogy az a holt 1 óra könnyebben elmenjen. Szerintem próbáld ki nyugodtan.

Azért van ennyi fogfehérítés kupon,mert tudják,hogy a szerényebb fizetésűek nem tudnák teljes áron megengedni maguknak,egy gazdagabbra meg életében egyszer megcsináltatja és utána vigyáz rá,tehát nem könnyen jönne össze a bevételük.

2014. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi lett?
2015. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!