Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tapasztalatok? További lent

Tapasztalatok? További lent

Figyelt kérdés
Szóval holnap 8:30 ra kell mennem miskolcra a szájsebészetre és szó mi szó eléggé izgulok. A bölcsességfogamat műtik ki ami még nincs kinőve és az íny van rajta. MÉG NINCS KINŐVE A FOGAM GYÖKERE, mire számítthatok , 2 napig bent kell maradnom. Az sokat segítt hogy nincs kinőve a gyökere, mennyi idő lesz a műtét, fájni fog, az sokat számítt hogy nincs kinőve a gyökere?
2010. jan. 6. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megrémiszteni, de mivel nem bújt elő, ezért vésés lesz a dologból, tehát fúr, üt, kalapál. De mivel rendesen el leszel érzéstelenítve, így egyáltalán nem fog fájni, de ha kimegy az érzéstelenítő utána 2 napig elég erősen fog fájni, és 6-8 napig még érzékeny lesz. Egy ilyen műtét változó, nekem spec 25 perc alatt kész volt, a barátnőmnek pedig két óra alatt.
2010. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de még 1 mm sincs ki a fogból állíttólag felfogják vágni 1 kicsit az ígyt én úgy veszik ki és mivel nincs gyökere könnyen kijön. vagyis és úgy tudom h ezt mondta
2010. jan. 6. 22:08
 3/3 A kérdező kommentje:
na meg gyökere sincs :)
2010. jan. 6. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!