Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek nincs pénze és nincs...

Akinek nincs pénze és nincs elől foga az úgy marad rondán, hogy nem tud mosolyogni sem?

Figyelt kérdés
Nincs sztk-ra legalább egy ilyen hamis fogsor előre amivel, ha enni nem is ehet, de javítja az ember arcképét?

2014. júl. 8. 22:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Apukám 85-ezret keres, nincs más jobban fizető meló, anyu meg rokkantnyugdíjas. Sajnos nincs 5 ezer Ft-ja se foganként. Miért nem lehet legalább esztétikait betenni, mint egy éjszakai fogszabályzó ami pl megáll 10-nél? Nem hiszem el, hogy egy műanyagdarabra nem telik az országnak...
2014. júl. 22. 14:22
 12/18 anonim ***** válasza:

10 ezerből nem nagyon. :S


Van egy tippem: próbálj meg fogtechnikust keresni közvetlenül. Ez nem teljesen legális, de lehet, hogy tud segíteni és biztosan olcsóbb, mint fogorvoson keresztül.


Megkérdezheted a körzetis fogdokit is, hogy melyik megoldása mennyi lenne. (Azt persze ne a fogdokitól kérdezd, hogy őt megkerülve illegálisan, közvetlenül fogtechnikussal mennyi lenne) :)


Amúgy nem értem, mi az, hogy a huzattól kiestek... ez nagyon gyanús. Ha meg csak úgy hullanak a fogak, talán nem ártana valami kivizsgálás.

2014. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy anya megcsináltatta, jó volt minden aztán mikor még dolgozott akkor huzatos helyre került, mert ott a többiek azt szerették. És azóta kihullottak. :(
2014. júl. 22. 17:49
 14/18 anonim ***** válasza:

Nektek nem telik rá, nem az országnak, kár erre fogni.


Persze szomorú a helyzet, de a fogászat drága dolog, felesleges vitatni.


Ha nincs rá pénzetek, akkor úgy marad...nem fogjátok ingyen megkapni, mert úgy látom nektek ez lenne a legjobb.

2014. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14-es ne is haragudj, de 20-30 ezer foganként kizsákmányolás, rablás én büntetném, hogy ilyen drága. Persze aki nem minimálbérből él, annak nehéz (nem nehéz LEHETETLEN) elképzelni, nekem is nehéz elképzelni, hogy milyen ha lenne még 6 tesóm pl, mikor egyke vagyok és sorolhatnám. De max 10-20 ezer valami olyanra ami csak a "látszat kedvéért" van az beleférne. Anya megtanult rágás szempontjából vele együtt élni, de pl egy fotón mennyivel másabb lenne, ha nem csak ilyen semmilyen, épphogy elmosolygó képei lennének, hanem rendesen ahogy egy képen vagy társaságba mosolyogni kell.
2014. júl. 23. 15:33
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért ilyen drága, mert azért mégiscsak a szájban van és nem mindegy, hogy hogyan készül, meg milyen anyagból.


DE vedd figyelembe, amit 12-esben írtam, tájékozódj!

Némi szerencsével talán olcsóbban is meg lehet úszni!

2014. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A szépségnek (látszatnak) ára van. Mert a plasztikai műtét? Az égési sérülteknek is fizetni kell...a biztosítás fedezi egy darabig, de az hamar elfogy és még mindig csúnya az illető bőre, aztán perkálhat, ha rendbe akarja tenni, mert hát mennyivel szebb lenne a képeken. Ne legyél nevetséges.


Büntetnéd?! És? Szerinted ez érdekel bárkit? Engem az háborít fel, hogy magán nőgyógyászhoz kell járnom, mert nincs jó tapasztalatom az sztkval, aztán ott is fizethetek sokat...na meg ha majd szülni fogok... Nagyszerű, hogy legalább egy 100asba kerül, ha nyugodtan, idegeskedés nélkül szeretnék életet adni... És sorolhatnám.


Felesleges háborognod. Az pedig, hogy miként tudom elképzelni vagy sem.. ne törd magad, mert pontosan tudom milyen, ettől függetlenül egyáltalán nincs igazad.

2014. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig ha már a kizsákmányolásnál tartunk... koronát kellett csináltatnom, 60ezer forint volt(1 db fog). Én sem örülök neki, hogy ennyit fizettem, de ha annyira kell, akkor megoldom. Megoldottam. Ha nem tudtam volna, akkor rossz rossz, de ez van, nincs korona.


Nehogy azt hidd, hogy ez emberek örülnek, hogy ilyen drága a fogászat. Ettől függetlenül tenni nem tudsz ellene.

2014. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!