Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Undorodom magamtól. Így...

Undorodom magamtól. Így mosolyogni sem merek, hogyan tudnám kihúzni ezt a fogdarabkát?

Figyelt kérdés

Előlről a harmadik fogam felett van egy fogszilánka szerű pár milis fog darab. Nem vettem észre sajnos,mert sosem telivigyorral nézek a tükörbe,hogy ez 'gyönyörűen' elromlott,és fekete. Ha mosolygok,azért gondolom látszik,de ez nem a fogam,hanem csak felette egy fogrész,amit ki kell húzni,és gond megoldva,alatta a másik fog,pedig szép.

De undorodom magamtól addig amíg nem húzatom ki,és most azonnal erre nincs lehetőség:(

Mit lehetne tenni,mosolyogni egyátalán nem merek,nagyon gusztustalannak érzem magam...:(

Az a szerencse,hogy nem egy nagy csontfog,hanem valószínű tejfogból megmaradt kis szilánk szerűség.

Volt valakivel ilyen?


2013. ápr. 23. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Te ezzel a darabkával nem tudsz tenni semmit sem, bízd fogorvosra, mert neki megvannak a megfelelő eszközei hozzá.
2013. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem is maradt egy kicsi szilánk az egyik tejfogamból és csak azt tudtam hogy ott van valami de sosem tudtam mi. Aztán fogszabályzásnál mondták hogy kiszedtek egy kis szilánkot egy régi fogamból.. XD Bár nekem szerencsém volt és belül volt, az őrlőfognál és nekem nem romlott el...

Mennyi idő mire eljutsz fogorvoshoz? Mert igazából vannak helyek ahol bemész és azt mondják hogyha csak ennyi akkor ülj le és várj egy picit, aztán behívnak mert végülis csak 2 perc az egész...

Addig mazt tudom javasolni hogy ha tényleg csak kicsi szilánk akár egy csipesszel is ki tudod piszkálni magadnak, emrt végülis tényleg csak egy szilánk már, nem kötődik semmihez, de ha nagyobb, tényleg juss el fogorvoshoz.

Sok szerencsét!

2013. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ilyen mozgó darabka,de igen köti valamihez,mivel,húú hogy mondjam nektek. Egy kisdarab,ami mozog,nagy műtéti beavatkozást nem igényel,viszont egy kiscsipesszel nem tudom megoldani... Szerencsére nem fogról van szó, alatta ott marad a másik,csak egy megmaradt/vagy ránőtt fogdarabról van szó,ami olyan,most,hogy így mozog,mint mikor letörik a fog.

Ha netán összenőtt a rendes foggal,de mozog,akkor ezt a pici darabot letudják úgy szedni,hogy a normális fog marad,igaz?:/

2013. ápr. 23. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ki lehet szedni, de én a helyedben nem próbáloznák fogorvos nélkül, nehogy felsértsd az ínyed.
2013. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó megnyugodtam,mert gyönyörűbb lennék, ha nem lenne fogam sem, már jobban hasonlítanék egy boszorkányhoz...:/.

Pedig amúgy jókedvű vagyok,de most mellőzőm a nevetést,mert azt gondolják az emberek,hogy ilyen igénytelen, r*hadt fogú vagyok...

Minnél előbb doki lesz...

Köszi a segítséget.:)

2013. ápr. 23. 19:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Kép van róla?(Valaki kérdezte priviben)-->>Nem,nem szeretnék képet csinálni róla.:(
2013. ápr. 23. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2013. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mert én így is undorodom tőle,és nem hinném,hogy valaki ennél többet tudna segíteni:(.

Segítettek már köszönöm,fogorvos meg megfogja mondani,és megfogja csinálni...

Aztán végre elfelejthetem,ezt a fog szilánkot:(..

2013. ápr. 24. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!