Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet ugy fogszabályzót...

Ügyifagyi kérdése:

Lehet ugy fogszabályzót vásárolni hogy csak a felső fogsora?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ugy hogy az alsó fogsoromon is van pár görbe fog de én ahhoz nem akkarok nyúlni csak a felsőhöz ugy is lehet ?
2014. júl. 9. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, legfeljebb a fogorvos nem ért egyet.

Na nem a pár görbe fog miatt, hanem elképzelhető, hogy a felsővel olyan gond van, ami mellett szükség lenne arra, hogy az alsót vele együtt mozgassák, hozzáigazítsák.

2014. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet szerintem, de nem érdemes. Ha a harapásoddal is gond van, akkor ha csak az egyik sort szabályozzák, tehát csak a felsőt és az alsót azt nem, szét fogják darálni egymást a fogaid amikor rágsz. Szó szerint. Szal ha a doki tenni akar alulra is, akkor hallgass rá.

Nekem csak felül van, jó a harapásom, fogdarálás nincs, de a középvonalam nem esik egybe az alsóval, szóval az lesz a vége szerintem, hogy rakunk alulra is majd.

2014. júl. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!