Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fog meddig...

Gyökérkezelt fog meddig fájhat? Lehet probléma van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kedden gyökérkezelték egy fogam. Még nem végeztek vele, csak gyógyszeres tömést raktak bele. Azóta fáj, minden nap kellett eddig fájdalomcsillapítót bevennem. Az megszűntette a fájdalmat kis ideig. Szerintetek normális ez? Jövőhét pénteken kell visszamennem fogdokihoz, azt mondta ha probléma van menjek előbb. Elmenjek már most? Vagy várjak még kicsit? Lehet ki kell húzni?
2010. jan. 7. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem 2 fogamat gyökérkezelték novemberben, de az ideiglenes tömés alatt sem fájt egyáltalán, max. aznap.

Pedig 4-szer cseréltek benne i. tömést, mert mindig tisztítani kellett, de fájni nem fájt

2010. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem volt hasonló, s vissza mentem mert kiderült, nem lett rendesen kiidegezve, s még maradt benne ezért fájt nagyon. Lehet hasonló eset, de mielőbbi jobbulást!
2010. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!