Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos meg tudja mondani,...

Fogorvos meg tudja mondani, hogy melyik fogam fáj, ha én nem vagyok biztos benne?

Figyelt kérdés

Kiműtötték (darabokba kifúrták) a bölcsességfogamat és rá 3 napra elkezdett fájni egy másik fogam a régi közelében.

Elmentem fogdokihoz és adott rá gyulladáscsökkentőt, mert lehet ez valami gyulladás a műtét miatt, ami kisugárzik. Szerdán volt ez el is kezdtem szedni, de ma éjjel alig bírtam a fogam miatt aludni. Most már tuti, hogy a fogam fáj és nem gyulladás?



2014. júl. 11. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy jó fogorvos igen. Nekem is volt már olyan ,hogy határozottan közöltem a dokival, hogy ez a fogam fáj, mire ő meg közölte, hogy márpedig a gócpont nem ott van, hanem amaz miatt fáj.
2014. júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Így én is jártam hogy, hátul fájt és elöl kellett gyökér kezelni, de MOST szerdán még nem tudta megmondani, hogy mi fáj. Belső gyulladás-e vagy nem.

Mondjuk a hidegre jól reagál, mert éjjel felébresztett és beborogattam és azóta lüktet csak, de úgy nem fáj, pedig gyógyszert nem vettem be.

2014. júl. 11. 08:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Sztem csak utò hatàs. Èn is igy voltam. Szedtem a gyulladâs csökkentõt és fàjdalomcsillapitót egy héten belül elmult. Kitartást.
2014. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Műtét után csak a helye fájt most nem a helye fáj, hanem a fog. Ha megkopogtatom érzékeny is.

Az a baj, hogy nem tudom ellátnának-e, mert éjjel hasmenésem volt 2x is. És még mindig nagyon rossz a hasam. Vagy kéredzkedjek el a fogorvoshoz hétfőn el, ha még fáj? Gyulladáscsökkentőnek nem kellett volna már hatnia?

2014. júl. 11. 09:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Na éjjel has-mars nappal hányás...
2014. júl. 11. 09:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a gyulladáscsökkentőt tablettában szeded, simán lehet has-mars. Én ezt szoktam "szeretni" a gyógyszerekben, hogy a végén több bajom lesz, mint volt.
2014. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hagyjam a tabit és igyak kamillát és jegeljem/hűtsem a fájó részt? Ma biztos nem megyek fogorvoshoz így, hogy fosok-hányok. :S
2014. júl. 11. 10:01
 8/14 A kérdező kommentje:
Most kekszet robogtatok a másik oldalon és megint elkezdett fájni...a fogam...
2014. júl. 11. 10:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Pedig inkább menj el a dokihoz

Ha hétvégén fájni fog megint, akkor mit csinálsz

2014. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha annyira fáj, akkor nagyon lyukasnak kéne lennie

A nagy lyuk meg szabad szemmel látható, ha megnézed

2014. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!