Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kérem akinek ilyen gondja...

Kérem akinek ilyen gondja volt és átesett a műtéten az mondjon véleményt. Komoly műtét?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen tapasztalatotok volt?Az eltávolítás fáj?Most nem támogatásra van szükségem hanem az igazságra.Komoly válaszokat kérek légyszi.Izgulok nagyon,hétfőn lesz a műtétem,és mint látható fekszik.Viszont lefúrják az előtte levé fogam tömését hogy hozzá férjen könnyebben a szájsebész.

A műtét után meddig vérzik a seb?Valamint meddig van nagy fájdalmam?


2010. jan. 8. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy látom már van kint az ínyedből egy darab így elméletileg hamar ki tudja szedni. Nem fog fájni az eltávolítás, de csak akkor engedd, hogy hozzád érjenek, hamár annyira el vagy zsibbadva, hogy a szád széle is lóg:D Elméeltileg pár órát vérzik a seb. Arra készülj fel, ha kimegy a lidokain hatása akkor eléggé fog fájni, kb 1-2 napig, szóval legyen nálad fájdalomcsillapító meg jég. Érzékeny kb. 6-8 napig lesz.
2010. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Vszínű feltárásban fogja kiszedni. Szerintem nem lehet sima húzással kiszedni, mert nem tud a kiálló kis csücsökre fogóval, stabilan ráfogni. Ha feltárja, tehát lefejti az ínyt), emelővel alányúl és kitudja emelni. Mivel bölcsességfog, nehezen fog gyógyulni (2-3 hét). Az előtte lévő fogad beszuvasodott! (tömés alatti kis fekete folt), vszínű nem tudtad tisztítani rendesen a kis fránya bölcsi miatt. Szorítok neked, és majd írd meg kérlek, hogy mi lett.

2010. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,az előtte levő is bajban van már,de holnap azt elintézi a fogorvos,utána vár a szájsebész.Majd írok.
2010. jan. 10. 18:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos a helyzet az hogy a kiírt műtét elmaradt,mert a doki most jött rá hogy nem vállalja,így elküldött Kolozsvárra,ahol altatásban fogják majd eltávolítani...miért is menne valami egyszerűen...na ezért van az hogy félek...mert valahányszor dokihoz kerülök,soha semmi nem megy simán... :(
2010. jan. 12. 01:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, nyugi, ha én orvoshoz kerülök sosem úgy van, ahogy én előre eltervezem.:D De legalább nyugtasson a tudat, hogy altatásban fogják csinálni.
2010. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!