Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » MILYEN AZ A MULTIBAND FOGSZABÁ...

MILYEN AZ A MULTIBAND FOGSZABÁLYZÓ? AZ A NORMÁL? VAGY MILYEN? (ESETLEG KÉPET! )

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az összes rögzített fogszabályzó, multiband, csak olyan orvosi nyelven...
2014. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nekem az orvos anyit mondott hogy másfél évig lesz nekem ilyen multiband....es hogy ez vekonnyabb lesz mint ami most van nekem...akkor ő a normál fogszabályzora gondolt?????
2014. júl. 14. 12:48
 3/9 A kérdező kommentje:
a multiband fogszabii az csak barmilyen brakettes lehet ugye....???
2014. júl. 14. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. [link]
2014. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de akk az tuti csak brakettes lehet?? Csak a fajtat valassza ki a doki,ugye? Es lehetre olyan szinees gumikat kerni mert soknak lattam...es azok mennyibe kerulnek?:)))
2014. júl. 14. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én annyit tudok mondani h nekem is multiband van, ami ugye a rögzített bracketes, én is megkérdeztem először a dokit h az melyik, mert még én sem halottam először ilyenről, és ő mondta ezt nekem hogy mit is jelent ez a kifejezés. Igen lehet színes gumikat, ezért nem kell fizetni, mivel ez a fogszabi egyik "darabja" nem csak viccből van ott, hogy milyen jól néz ki, hanem ezzel rögzíti az ívet a brackettekhez. :)
2014. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kosziii szepen:)) es faj ha felrakjak?kb mennyi ido allatt rakjak fel? Es ha mondjuk meg unod azt a gumi szinet akkor le lehet csereltetni?? Es mit nm szabad enni fogszabival??
2014. júl. 14. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fáj, én is előtte több helyen olvastam hogy az kicsit fáj mikor rányomják a bracketteket a fogadra, de én észre sem vettem. A felrakásba egyedül a ragasztó ízé ami rossz, de azon kívül szerintem semmi kellemetlen nincs benne. Hát nekem alsó felső volt egy bő 1 és fél óra kb. de ez nyilván dokitól függ.

A gumikat havonta cserélik, szóval ha megunod kérhetsz másikat, persze. Van egy csomóféle szín. Amit megtudsz enni igazából mindent ehetsz, bár nekem elmondták hogy ilyen ragadós dolgokat mint a karamell, pop-corn, főtt kukorica, stb. ne nagyon.

2014. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszii szepen:-))
2014. júl. 14. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!