Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állando fogszabáyzora milyen...

Állando fogszabáyzora milyen szinü gumik vannak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék feltünöt, hogy rikitson..egyszerü fehér van? Mert ugye a brekettek szürkék, nem szeretnék szineset..

2014. júl. 11. 21:07
 1/4 anonim válasza:
Átlátszó biztosan van, szerintem fehér is.
2014. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sok helyen megkérdezik. Nekem az elején azt mondták amit ajánlanak ha nem akarok feltűnőt akkor fém(szürke) legyen, a fehér és az átlátszó elszíneződik. A szürke meg '' egybeolvad '' a fémmel.
2014. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia:)

Nekem már egy éve van állandó fogszabályzóm.

Nálunk a kezünkbe adnak egy ilyen kulcscsomó-szerűséget, amin rajta vannak kis rudacskák, és azok közül lehet választani. Máshol lehet máshogy van, de választani mindenhol lehet.

A lényeg, hogy nagyon sok szín van, a világosabb árnyalatoktól, egészen rikítóig. Én mindig világoskéket/halvány rózsaszínt/lilát választok, ezek nem feltűnőek, és még egyszer elmondom, egyáltalán nem rikítanak, halványak:D És amúgy ez halványul is ahogy telnek a hetek.

Fehéret nem ajánlom, csak ha szerencsés vagy, és hófehér fogaid vannak.

A színeseken kívül egy alternatíva van még, a szürke, vagyis az alapszín. Erre mondja a doki, hogy nem feltűnő. Erről sajnos nem tudok véleményt mondani nem próbáltam még, de az egyik ismerősöm szerint(aki próbálta már) nem túl jók. Persze ez mindenhol eltérő lehet:)


Remélem segítettem egy kicsit, sok sikert és kitartást:D

16/L

2014. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! jövö 7 en megyek legelöször, nekem régen volt kivehetös fogszabim csak az orvos sajnos meghalt és abbamaradt a dolog kb 10 éve biztos van már.. igy mostanra a z állando marad, de még kell dogloznom, hogy legyen rá elegendö pénzem... na meg elég komplikált nálam a helyzet, középvonal eltolodás, torlodás, keresztharapás mélyharapás... szoval nem egyszerü...de gondolkodom nagyon rajta, viszont nem akarok nagyon feltünöt.. köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!