Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap (Július 15-én) mikor...

Holnap (Július 15-én) mikor rendel Dr. Oross Ákos fogszabályzó szakorvos Győrben?

Figyelt kérdés
Kaptam holnapra időpontot, és úgy emlékszem, hogy délelőttre. Azonban interneten az van írva, hogy páratlan héten délután, páros héten délelőtt rendel kedden. Mivel a héten páratlan hét van, ezért most nem tudom mi a helyzet. Hívjuk a rendelőt, de nem veszik fel. Esetleg aki biztosra tudja az legyen szíves írja meg.

2014. júl. 14. 17:15
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Tudnál esetleg mondani valamit a doktor úrról, illetve milyen árai vannak, milyen készülékekkel "dolgozik", mármint milyen típusú fogszab.készülékek vannak (esztétikus, láthatatlan)?! Köszi :)

2014. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
pocsék egy "orvos" ..
2015. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenki kerülje messzire. Erőszakos, megalázóan beszél mindenkivel. Gyerek fogszabályozó orvos. Katasztrófa. Klasszikus, ha nem tetszik elhúzhatsz máshová. Adóforintjainkból tartjuk el. Kirúgni azonnal. Ha szereted a gyerekedet másvalakihez viszed bármi áron.
2019. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!