Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szlovákiában tényleg nem...

Szlovákiában tényleg nem tömik be ingyen a fogat?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 16 éves és hát elég csúnyák a fogai lyukasak és nagyon látszik és rákérdeztem nála és azt mondta hogy betömetné őket de drága, mert náluk otthon nincs ingyen fogorvos. Ez tényleg így van?
2014. júl. 16. 17:02
1 2
 1/12 Norbi658441 válasza:
De még mennyire,hogy igaz,nem is kevés pénzt kérnek érte
2014. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt is csak rosszabb minőségű anyaggal tömik be

a körzetiben

2014. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szegény, akkor megértem, sajnálom mert tényleg nagyon taszító, pedig szép lány.
2014. júl. 16. 20:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Én itt élek (még sajnos) és tényleg drága(nem is értem minek van betegbiztosítás, ha mindig egy vagyont hagyok az orvosnál). Az én fogorvosom olcsón dolgozik, így szoktam fizetni egy tömésért 20 eurót(a kis tömés kerül ennyibe, ha több tömőanyag kell az ár is megy fel meg persze ehhez megy az érzéstelenítő meg egyéb extrák). A fogorvoson és a nőgyógyászati éves szűrésen kívül nem is megyek már ha valami problémám van orvoshoz, eddig akárhányszor mentem, mindig legomboltam rólam egy csomó pénzt(időpont, recept, küldözgetnek jobbról balra, balról jobbra, persze mindenhol ha keveset is, de fizetni kell, a sok kicsi meg sokra megy)
2014. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De a gyerekeknek még biztos azért ingyen csinálják
2014. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De tizenhat évesen nem ingyen van?
2014. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs ingyen, mindig kellett a szüleimnek fizetni, ha valami probléma volt.
2014. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
egészen 18 éves korig ingyen csinálják
2014. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most akkor mi az igazság?

18 éves korig ingyenes Szlovákiában vagy nem?


Mondjuk kérdező ez függ a barátnőd igényességétől is.

Ha drága, de ő tényleg meg akarná csináltatni akkor elkezdene spórolni és gyűjteni rá, nem pedig egyéb dolgokra költene, akkor lehet hogy már rég meg lenne csináltatva a foga.


De lehet hogy a fogmosás sem érdekli igazán.

Nem ítélkezni aaruk, mindenkinek máshol van a gyenge pontja, de szerintem taszító kissé ha egy nő nemű ennyire igénytelen =S

2014. aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ide születtem (mármint felvidékre) és mindig kellett fizetnem (még a sima amalgán tömésért is) .

Nekem is kéne még mennem megcsináltatni pár fogat, de sajnos nem olyan könnyű azt mondani, h spórolj össze rá, ha keresel 320 eurót, sajnos abból még csak magamat sem tudom eltartani, nemhogy még fogorvosnál otthagyni egy szép summát.

Egyik ismerősömnek kitörött a foga és még kölcsön kellett kérnie nem is keveset, mert az egész fizetése kevés volt arra, hogy megcsináltassa azt az egy fogat. :(

2014. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!