Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy duzzanat az ínyemen...

Van egy duzzanat az ínyemen pár napja, nem érzékeny, nem fáj, mi lehet az? Először ínygyulladásra tippeltem.

Figyelt kérdés
Voltam fogdokinál, illetve fogszabályzáson azóta, hogy megjelent, de nem foglalkozott vele, csak megkérdeztem hogy ínygyulladásra mit javasol. Gyalrabban mosom a fogam szájvizet is használok, strepsilst szopogatok, de semmi változás.
2014. júl. 17. 02:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet kisebb ínygyulladás, mert az eleinte nem jár fájdalommal, vöröses, duzzadt az íny ilyenkor. Figyelj oda, h ahol a duzzanat van jól mosd meg a fogaidat, főleg, ha fogszabályozód van jobban lerakódik az ételmaradék ( lepedék ) strepstilst ne nagyon szopogass, igaz nagyon finom az íze :))
2014. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!