Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nutellára érzékeny a fogam...

Nutellára érzékeny a fogam kb.1 hónapja, viszont ma reggel beleestem a hibába, hogy ettem nutellát. Azóta fáj a fogam. Jövőhét szerdára kaptam időpontot fogorvoshoz, addig lehet nagyobb baj, vagy feleslegesen aggódok?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még semmi baj a fogammal és anyám még mondta is, hogy verjem a hátsóm a földhöz nyugodtan, mert 19 éves vagyok már... szerintetek szerdáig lehet nagyobb baj? Most már enyhült így estére de aggódok...

2014. júl. 17. 23:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Fél éve voltam fogorvosnál utoljára amúgy, ott még rendben volt... most érzékeny nutellára, csokira minimálisan és hidegre... se cukorra, se rágóra semmire... csak az extra hidegre és a nutellára... van okom szerdáig aggódni?
2014. júl. 17. 23:09
 2/3 A kérdező kommentje:
Mégvalami... dohányzok, nem sokat... de naponta 2 szálat minimum el kell szívnom, hogy jó legyen a közérzetem... szerintetek az befolyásolhatja a fogamat? Azt hallottam orvos ismerősömtől, hogy a lyukas fogra nincs hatással... de... félek egy picit :DD Soha nem volt még a fogammal semmi :D
2014. júl. 17. 23:16
 3/3 wonderbabe válasza:
Az a fogad lyukas, ezért érzékeny az édességre. Amennyiben éjszaka fáj, akkor hamarabb is mehetsz, mert az nem jó jel. Így szerdáig semmi bajod nem lesz, mert az a lyuk nem 1 hete alakult már ki...
2014. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!