Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem túl korai, ha már 15...

Nem túl korai, ha már 15 évesen kinőtt a bölcsességfogam?

Figyelt kérdés
mert most egy napja nőtt ki,be is van gyulladva körülötte egy kicsit:) de én ugy tudom nem 15 évesen szokott kinöni
2008. aug. 3. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én 20 vagyok,és nekem is 15-16körül nőtt ki az első.most a 3.nő.hozzáteszem (még) egészségesek.pedig nem büszkélkedhetek a fogaim minőségével!
2008. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában 16 éves kortol bármikor el kezdhet nőni.Nekedd hamarabb nő ki.Nekem is elkezdett nőni a bölcsességfogam 17 leszek és szokott is fájni.

Ez nem baj neked hamarabb nőtt ki :)

2008. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Én 28 vagyok és a második már vagy hat éve folyamatosan jön. Legalább hamar túl lettél rajta!
2008. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
abszolút nincs jelentősége hogy mikor nő, nekem 30 évesen esett ki az utolsó tejfogam pl. (a többi az rendesen)
2008. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem már ki nőtt mindegyik. csak egy picit fájt.

12/L

2010. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!