Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Rossmann, Dm, stb sajátmárká...

A Rossmann, Dm, stb sajátmárkás elektromos fogkefék ugyanolyan jók, mint egy egyszerű, alap oral-b?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem ismerem őket, csak a saját márka mibenlétét.

Nincs a világon sehol un. "sajátmárka"-fejlesztés.

Minden saját márkás termék valamelyik nagyobb brand eredeti azonosítójától megfosztott változata. Ugyanazon a gépeken, ugyanolyan módszerekkel készül, mint a neves változat. Eltérés abban van, hogy nem a legújabb fejlesztés, esetleg nem jár hozzá gyári garancia, s olcsóbb is.

Mire jó ez? Két dologra, mindkettő jelentősége azonos. A saját márka az üzlethálózat hírnevét erősíti, ahhoz kötődik. Másik: több vevőhöz jut el a termék. Az eredetit nem mindenki tudja megvenni, az olcsóbb változatot viszont már igen.


Így ismeretlenül azt a biztos választ tudom adni, hogy ugyanolyan jó, mint az eredeti márka tavalyi slágercikke.

2014. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, ezzel én is tisztában vagyok.

Tapasztalatok várok, az elmélet nekem is megvan. :)

2014. júl. 18. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalatok hasznos dolgok. Főleg, ha homlok egyenes véleményeket kapsz. Én 17 éve használok egy húsdarálót. Az előző, azonos márkájú is 17 évet bírt ki. Én ezt ajánlom. Ha megkérdezed a szomszédomat, ő azt fogja mondani, mindent, csak azt ne.


Itt is ez várható. Akinek jól működik, dicsérni fogja, akinek baja volt vele, az majd szidja. Előbbre leszel ezekkel?

2014. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a DM-ben is csak az Oral-B -t láttam múltkor
2014. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!