Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A magánfogorvos mivel jobb az...

A magánfogorvos mivel jobb az államinál? Kevésbé fáj?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésre így nemigen lehet érdemben válaszolni, mert függ a felszereltségtől is, ami állami fogorvosnál is lehet korszerű és magánfogorvosnál is lehet elavult. A fáj-nem fáj meg inkább az orvos ügyességétől függ. Állami fogorvosnál az eszközök és anyagok beszerzését központilag határozzák meg és általában az olcsóbbat választják, panoráma röntgen nem biztos, hogy van helyben és az sem biztos, hogy számítógépes megjelenítésre van-e lehetőség. Ugyanez érvényes magán fogorvosra is, ki tudja-e termelni a korszerű készülékek árát. Én már vagy 30 éve csak magán fogorvoshoz járok, de a technika már az elmúlt 20 évben is ugrásszerűen javult. Persze nem ugyanabba a rendelőbe járok most, hiszen az orvos is kiöregszik és a fiatalabbak ismerik elsősorban az új technikákat.
2014. júl. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miben jobb. Én sosem jártam magánhoz... De a sima körzeti fogdokimnál sem fájnak a kezelések...és például gyökértömni illetve simán tömni, tök jól tud. Húzni egyáltalán nem...így azzal egyből a szájsebészetre megyek, akkor is, ha azt egy normális fogdoki gond nélkül kihúzná. Sajnos az enyém erre képtelen...de más bajom nincs vele.
2014. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abban jobb hogy olyan gondokkal amivel a szajsebeszetre akartak kuldeni a magandoki meg siman megoldotta. Persze nem olcso de ha van penzed erdemesebb jo magandokihoz menni. Nalunk az sztk- ban beletorik kiesnek a tomesek a legtobb dokinal nem foglalkoznak ugy vele.
2014. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. lehet kevesebbet kell várni

2. lehet kedvesebb,türelmesebb ezért nem fáj annyira

3. több időt szán rád.

2014. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!