Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 8 eve kihuzta a fogorvos 2...

Pajkii kérdése:

8 eve kihuzta a fogorvos 2 hatso tejfogamat. Az egyik visszanot egybol, de a masik most kb 8 honapja indult novesnek, azota sincs kint teljesen. Normalis hogy ilyen korban kino meg? Miert ilyen keson? 18/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Genetikai csoda vagy, ha visszanő a fogad! Te, ez nem egy gaz a kertben! Gondolom, nő a bölcsességfogad, bár a szóösszetétel elég fura a te esetedben.
2014. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmiképp sem a tejfogad nő vissza. :) Az nem nőhet vissza.

Ez már felnőtt (gyökeres) fog, ami a helyében nő. Igen, normális hogy most nő ki, mert mint mondta az előző is, ez a bölcsességfog. Az viszont ilyen idős korban kezd kinőni.

2014. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, művelódjél.

Igaz, hogy ez anonim oldal, de még így is ciki a kérdésed.

[link]

2014. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tejfog helyére nem a bölcsességfog nő... a leghátsó tejfog helyére a második kisőrlő, azaz az 5-ös fog nő. Igen, előfordulhat hogy későn, vagy egyáltalán nem nő ki egy fog, esetleg ferdén nő és amiatt az íny alatt marad stb. Szerencsére ezek ritkán fordulnak elő.
2014. júl. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok hulye tudom hogy nem a tejfogam no csak viszonylag ertelmetlenul fogalmaztam meg. tuti nem bolcsesseg fog no ki hatulrol a 3. fognak.. erdekes lenne. a kerdesem nem ertelmetlen. azt nem ertem hogy a 8 ev alatt miert nem not ki ott a fog? a masik egybol..ennek 8 ev kellett..
2014. júl. 22. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!