Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés fájni fog? (többi lent)

Fogtömés fájni fog? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval holnap elmegyek fogorvoshoz mert van egy lyukas fogam,ami időnként fájni szokott és érzékeny.

Egy fogam van tömve,amit kisebb koromban csináltak,de akkor előszőr nem kértem érzéstelenítőt,mert kérdezte a Dr. nő,hogy kérek-e,és montam,hogy nem.Aztán annyira fájt,"villogott",olyan éles fájdalom,hogy kértem,de nem emlékszem,hogy az érzéstelenítő után még fájt-e.

Szóval ilyet fogok érezni érzéstelenítővel?nincs gyulladásban,csak érzékeny,és néha fáj.

Azt mondják kellemetlen,ha furnak,de az nemis zavar,de a kellemetlen alatt ugye nem azt értik,hogy az az éles,villogó fájdalom lesz,ha belemegy egy kicsit az élő szövetbe vagy miaz.tehát ami nem szuvas rész.

Mert,ha csak érzem hogy rezeg ahogy fúr,meg ropog esetleg az nem zavar..


Köszi a válaszokat.Megy a kéz!


2014. júl. 22. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire korszerű a fúróberendezése, mennyire ügyes és mennyire kell kitisztítania az üreget.
2014. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Maga a fog furas elég kellemetlen de a tomes egyaltalan nem fáj inkabb szerintem jo érzés hogy lassan szabadulhatsz abbol a szekbol .
2014. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

villogó fájdalom? :O egy fény tud maximum villogni, úgyan is azt látod h villog...


ha idegbe fúr az tényelg kicsit kellemetlen 1-2 másodpercre, érzéstelenítő nélkül...

azzal ne mtudom, mert csak gyökérkezelésnél kértem, de az ugye alapban gyulladásban volt szóval nem ért a hatása annyit...


ha hátsó fog és nagyobb tömés kell akkor úgyis tesz bilincset a fogadra/inyre azt tényleg rossz, de azon a szúri se segít...

2014. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a "Villigó" sóhoz tudtam hasonlítani,azt az éles fájdlmat ami szkott lenni.De ez remélem érzéstelenítés alatt nem lesz.


jobb oldali leghátsó (nem a bölcsesség) szokott fájni,és azon van nagy lyuk.

Tehát aztmondod fájni fog?:O


Egyébként köszi a válaszokat!Megy a kéz!

2014. júl. 22. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlen mondtam azt h fájni fog...
2014. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérj fájdalomcsillapító injekciót

Akkor biztos nem fogsz érezni fájdalmat

2014. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

akkorsem,ha nagy a lyuk?

egyik ismerősöm szerint fájni fog,csak nem annyira mintha nem lenne érzéstelenítve.

egyébként az egyértelmű,hogy kérek.

2014. júl. 22. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!