Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj a fogam még mindig?...

Miért fáj a fogam még mindig? Kedden tömték be a fogam fehér fogszínű töméssel, szerda este elkezdett fájni és még mindig fáj ma péntek van.

Figyelt kérdés
elméletileg nem szabadna fájni a tömés után vagy tévedek? fáj rá harapásra, kocogtatásra, nyelvel hozzá érek az is fáj az inyem be van gyulladva tőle s ma már az álkapcsomat is érzem ha hozzá érek kivül már az is :/ és az elmúlt 2 napban fáj néha magától is semmi hozzá érésnél kül is érzem hogy lüktet sajog fura érzés mondták hogy fájhat de ez normális vajon ?

#fog #tömés #fogtömés #kocogtatás #iny gyulladás #harpás
2013. máj. 24. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Voltál elötte próbatömésen?
2013. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát egy ideig elvileg fájhat tömés után, de ha ennyire durva és nem múlik akkor bizony vissza kell menni a dokihoz, lehet, hogy gyökérkezelni kell!
2013. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem voltam próbatömésen, de remélem nem gyökérkezelés lesz a vége. hány napig szabanda fájnia amúgy és milyen mértékben ? mert aztán lehet hogy tényleg újra ki kell fúratni és gyökérkezelni amit a egyáltalán nem szeretnék, hiába nem kívánság műsor
2013. máj. 24. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem a próbatömést mert felénk ez a szokás.Én tavaly csináltattam a fogaimat és az első doki kifúrta meg babrált vele én mondtam hogy még fáj de azt mondta az lehetetlen,ne hisztizzek.Mondta hogy menjek vissza 2 nap múlva betömi véglegesre.Addig a próbatömés fájt folyamatosan.

Na én nem mentem vissza hozzá hanem elmentem másikhoz mert fájt folyamatosan.Az a doki(a második)megnézte valami érzékelős kütyüvel.Volt benne még 2 rejtett idegszál.Kiszedte.Nem volt valami kellemes.De ha belegondolok akkor marha jól jártam volna ha az első betömi úgy.

Szóval gondolom te is hasonló képpen járhattál.De mindenképp menj vissza és nézesd meg.

2013. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudok pontos adatokat, de a leírásod alapján ez nem az a normális tömés utáni fájdalom. Nekem is volt egyszer így, 1 hétig vártam, visszamentem, akkor még csak kicserélte a tömést, aztán még úgy is fájt visszamentem megint és akkor már gyökérkezelte. Hidd el a fogorvosok sem gyökérkezelik a fogadat ha nem muszáj!
2013. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lényegében én is erre jutottam magamban hogy várok jovőhétig keddig szerdáig akkor eltelik az 1 hét aztán vissza megyek hogy nem jól glettelt vagy nem tudom. csak gondoltam meg kérdezem itt hát hogy ha én reagálom túl de ezek szerint még se én vagyok a kényes :D köszönöm szépen egyébként ezeket a gyors válaszokat
2013. máj. 24. 10:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Jegeld az arcodat és ha van Bioptron lámpád, akkor lámpázd naponta többször! Listerine szájvizet használj! Svédcseppel átitatott vattát tegyél a fájó fogra. Ha 1 hét után nem csökken jelentősen a fájdalom, akkor menj vissza a dokihoz.
2013. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnos nincs olyan lámpám :/ szájvízből valamilyen colgate van itthon azt használom is svédcsepp is van itthon azt is raktam már rá de nem igazán akar enyhülni a fájdalom :( most jellenleg az eléggé érzem hogy van fogam stádium játszik...kezd már nagyon a ....-om ki lenni...nem értem hogy a fog orvos is miért nem látja hogy ha gyökérkezelni kell akkor kezelje ne pedig hanyagul betömje aztána tömés után meg jön a halál ráadásul ezt nem ingyen és bér mentve hanem pénzért tette tehát elvárná az ember hogyha valamiért fizet akkor az legyen tökéletes vagy legalább jó
2013. máj. 24. 14:56
 9/10 A kérdező kommentje:
most már fel is van dagadva az arcom reggel óta eléggé durván nézek ki vele arról nem is beszélve hogy mennyire zavaró...
2013. máj. 25. 19:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor erre már antibiotikum kell! Menj vissza dokihoz.
2013. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!