Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogammal kapcsolatban...

A fogammal kapcsolatban kérdezni szeretnék? Bővebben lent

Figyelt kérdés

előre álló fogaim vannak...Sokan bántanak emiatt...Én már megszoktam meg már szinte a mindennapjaimba is sikerült megszokni tehát a moslyogás sem akadály már... régen eléggé feszélyezett voltam miatta... sztem kicsit korrigálódott is... ugye a család mindig mondja h mennyire szép vagyok...egyik ismerősöm már a bemutatkozásnál is rögtön azt modta h gyöngyörű vagyok...képket is teszek...

[link] -én vagyok a népviseletes ruhában és ez egy kicsit rossz pillanatban elkapott kép és látszik h a fogam előre áll

[link] sztem ez egy jól elkapott pillanatkép :D

[link] -ez egy hetes kép már rövid hajjal :D

[link] -ez még hosszú hajjal :d a sok csúfolódás miatt önbizalmam se túl nagy...

És szeretném kívülállók véleményét is...? Köszi



2014. júl. 24. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lenne a fogaddal... magában nem vészes. Úgy értve, hogy veled leginkább az a gond hogy el vagy hízva, nem tudom teszel-e ellene, de egyelőre nyoma nem látszik ennek. Ezzel kéne szerintem először is foglalkoznod, habár a fogaidon is segítene szerintem egy fogszabályzó.
2014. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem a fogaiddal nincs gond. Inkább a túlsúlyoddal kéne foglalkoznod. Hány éves vagy? Ha annyira zavar a fogad, menj el fogszabályzóshoz.
2014. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha zavar, akkor bátran menj el fogszabályzásra. Engem évekig zavart a fogam, de szerencsére nagyok az ajkaim, így alig látszódtak ki. Fogszabályzót azért nem szerettem volna, mert akkor az emelt volna az ajkamon és kilátszódott volna a fogam szinte mindig.

Aztán felnőtt fejjel gondoltam egyet, elegem van, csináltatok egyet ;) Az első hónapokban nagyon látványos a javulás, hamar behúzzák, utána már csak a fogszabályzó, ami "feltűnő", nem a fog maga. Sajnos egy fogszabályzó nagyon drága, cserébe sokkal menőbb, mint egy iphone, úgyhogy bátran villantom mindenkinek a képébe :D


Szóval nekem évekbe telt ezt lefocizni magamban, de már bánom, hogy nem vettem rá magam hamarabb. Ha megfogalmazódik benned, hogy csúnyák a fogaid, akkor ne habozz, irány a fogszabályzás :D Én egyszer belelovagoltam magam, aztán már vártam, hogy mikor lesz már kész.

2014. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat...14vok...és egyébként téll tom h nem vok kisdarab...tokásnak meg mindig tokás voltam ez valami családi vonás v ilyesmi...mert volt olyan időszak is h vasággyal voltam 20 kilócsak volt iskola váltásom és NEM váltak el a szüleim nem azért, mert ahol én lakom egy nagy sz@r az iskola...meg dolgozom rajta azért ez az elsőnek szól h táncolok van h heti 2-3 alkalommal de nyárom max1 de az se mindig...és elég fárasztó próbák van h 3 órásak és egy 4-5 perces tánc+éneklés után a fellépő és próbálós ruhából is lehet csavarni az izzadságot... és legtöbb fellépés szabadtéren nyáron van...am van éjszakai fogszabim nem túlsokat segített de azért használt is mostanában nem használom...:D
2014. júl. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!