Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol és mi alapján műtenek...

Hol és mi alapján műtenek altatásban bölcsességfogat tb terhére?

Figyelt kérdés
Mind a 4-et kikell szedni egyikse nőtt még ki, nagyon izgulós és hányingeres vagyok, szeretném ha egyszerre és altatásban történne a kiszedésük, de ahova mentem azt mondták, h tb-re nem csinálják, viszont olvastam itt már pár kérdésnél, h van, h mégis, de hol? és hogyan lehet elérni, h tb-re csinálják?

2014. júl. 28. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem fogják neked kiműteni mind a 4 fogadat, csak egy oldalon, alul és felül lehet kiműteni. Ha értelmi sérült vagy, akkor jár TB-re az altatás.
2014. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző hozzászóló is írta, egyszerre nem fogják kiszedni neked mindet. Gondolj bele azért, ez nem egy sima foghúzás, a lábadozás nem lesz kellemes, nem is tudnál enni ha mind a négyet kikapnák egy alkalommal. Az altatást pedig felejtsd el, a bölcsességfog műtéte egyébként sem két forint, na meg ha még altatást is szeretnél.. Az orvos se fogja szerintem ajánlani. Nem kell aggódnod, kapsz rendesen érzéstelenítőt, de ha úgy érzed, hogy még kell, akkor szólsz és biztosan adnak. És ne izgulj, az orvosok is tudják, hogy sokan tartanak ettől, biztosan meg fog téged nyugtatni.:)
2014. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!