Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olyan görbék a fogaim! Mit...

Ügyifagyi kérdése:

Olyan görbék a fogaim! Mit csináljak vele? Fogszabályzó lehetséges? Meddig? Mennyibe kerül? Nagy a baly? (lent küldöm a képet)

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:
2014. aug. 5. 23:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem görbék, csak kuszák. Fogszabályzó szépen rendbe tudja tenni.

Ár az elég változó, attól is függ, hogy hány éves vagy. Menj el egy fogorvoshoz, beszéljétek át együtt.

2014. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állítólag ők a legprofibbak, legalábbis én úgy tudom: [link]
2014. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit egymásra nőttek. Szerintem a fogszabályzó megoldás lehet. Jobb lenne, ha minél hamarabb felkeresnél egy fogorvost, mert hosszú távon ez így nem jó a fogaidnak. Nem tudod megfelelően ápolni, aztán szuvasodni kezd majd, aztán pedig a fogak elvesztéséhez is vezethet..na de ne szaladjunk előre!! Az ár attól függ, hogy fém vagy porcelán fogszabályzót akarsz-e. Ha fém, akkor olyan 100 ezer körül-, ha porcelán, akkor a 200 ezret is megütheti. Remélem, tudtam segíteni!!
2014. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2014. aug. 5. 23:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogszabályzót addig rakathatsz, ameddig vannak fogaid! :)

18 éves kor alatt sztk-ban tb támogatja. Tehát olyan 30-60 ezer forint, magán orvosnál kb. 100 ezer.

1,5-2 év alatt tökéletes mosolyod lehet, csak időben kell elkezdened.

2014. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is minél hamarabb keress egy orvost, ha nem tudsz rögtön fogszabályzós szakorvost találni, egy rendes, sima is megteszi, ő majd a továbbiakban eligazít téged egy szakemberhez. Én is így kaptam beutalót fogszabályzásra. Mivel írtad, 16 éves vagy, tényleg fontos lenne most elkezdeni a kezelést, mivel 18 éves korodig támogatott. Így a rendes ár töredékéért kaphatod meg a készüléket, valamint az ellátás ingyenes.
2014. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!