Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályóra lenne szükségem....

Fogszabályóra lenne szükségem. Lehetséges-e, hogy az orvos a hátsó 6-os gyökér kezelt fogat húzza ki a 4-esek helyett?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 18:08
 1/4 anonim válasza:
nem hiszem. de konzultálj vele. jobb helyeken ingyen van (a konzi).
2014. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, de elég sok feltételnek kell teljesülnie ahhoz, hogy megérje azt húzni.
2014. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem igen .ez mondjuk orvos függõ is lehet...nekem nem rég húzták ki a felsõ 6os fogaimat a 4es helyett ,mert a 6os on már tõmve volt
2014. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha a 6ost húzná ki akkor a másik oldalon is a 6osodat kéne kihúznia mivel 4esből is azért húznánakk ki többet hogy szimmetrikus legyen. Egyébként megjegyezném, hogy azért a 4-eseket húzzák ki ijenkor mert arra nem igazán van ugy szükség mint a 6osra és esztétikailag is jobban néz ki a fogszabályzás után ha a 4eseid hiányoznak. Nekem 4 db 4esemet húzták ki és lassan fél éve fentvan a fogszabályzóm és nem is látszik lassan a "foghiányom". A a gyökérkezelt fog meg nagyjából ugyanolyan mint a normális csak már nem él szval sztem semmivel nem lenne jobb kihuizatnod azt. Remélem segitettem :))

15/L

2014. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!