Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon száraz az ajkam,...

Nagyon száraz az ajkam, folyamatosan használok Labellót, de nem segít. Valami más megoldás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

használj Bebét, az a legjobb.

nekem a Niveától is kiszáradt.

2010. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
előzőnek igaza van, vannak olyan ajakápolók, amik szárítanak. a bebében a világoskék a jó. most vettem vaníliásat, nagyon xar :( ragad és szárít.
2010. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
a labello a lehető legsz@rabb... Sőt globálisan igaz, hogy ha az ember krémezi a bőrét, akkor az ki fog utána száradni! Én egyszer kentem be a számat, utána hetekig volt cserepes, mire magától rendbe jött! Nem tudom, hogy működik a dolog, de mintha a krémezés leállítana valami folyamatot, amitől egyébként a bőr nem szárad ki.
2010. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

időnként azért nem árt krémezni, de én sem viszem túlzásba.

az arcomat pl. csak 1-2-szer egy héten krémezem.

2010. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy használj eucerint.Nekem a bőrgyógyász ajánlotta,mikor patanástalanító gyógyszert szedtem.:És tényleg nagyon jó.Nem olyan zsíros mint a Labello.
2010. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég folyadékot iszol?Ettől is lehet száraz az ajkad.
2010. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Doruss ***** válasza:
100%
Igyál sokat, egyél gyümölcsöt, am az is segíthet, h napközben mikor otthon vagy kend be vastagon mézzel, és tartsd rajta addig, ameddig lehet. Ha naponta néhányszor megcsinálod (később elég néhány naponta is) akk tök szép lesz és nem lesz száraz.
2010. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Annettte válasza:
Én vhol olvastam, ha egyszer bekened, onnantól "függő" leszel, mert annál jobban fog száradni. Én is állandóan kenem, mégis ki van száradva, és szerintem is a Bebe a legjobb, én a rózsaszínt szeretem, de a kék is ugyanolyan jó. Labelloból esetleg a mézes jó
2012. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!