Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A arcbőröm teljesen száraz,...

A arcbőröm teljesen száraz, van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Annyira száraz, hogy ha nem kenem arckrémmel akkor rendesen fáj. Még az ajkam is annyira száraz, ha nem kenegetem egész nap szőlőzsírral akkor teljesen piros lesz és fájni fog.
2011. jan. 6. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


Nem tudom mivel kented eddig, de a HeliaD éjszakai arckréme nagyon jó.

Nekem is nagyon ki volt száradva az arcom, szinte már "porzott" a pattanás elleni szerem miatt.

Ez 2 nap alatt, illetve éjszaka alatt rendbe hozta:)


22L

2011. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zsíros jellegű arckrémmel kend - és éjszakai krémet vegyél, azok alapból koncentráltabbak, és jobban hidratálnak. Emellett szerintem érdemes lenne odafigyelned a kellő folyadékbevitelre! Minimum 2 liter VIZET igyál naponta - és ezt a két litert ne helyettesítse üdítő/kávé/gyümölcslé, mert nem ugyanolyan lesz a hatása!
2011. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azt az arckrémet kipróbálom majd.

Első válaszoló, azután hogy a krém rendbe hozta az arcod, már nem is kellett kenned utána?

2011. jan. 7. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
nem utána nem kentem már. Igazából nem szeretem az arcomat kenegetni, nem tudom miért:S
2011. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Neutrogena jó rá, de az nagyon.
2011. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előzőnek! Én is Neutrogenat használtam, de elfogyott! :/ Nem lehet venni sehol, úgy néz ki hogy nem forgalmazzák már! Valamit tudsz erről?
2011. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár napja vettem a DM-ben testápolót (olyan "kinyomós" a teteje, mint a folyékony szappanoknak), de volt még tégelyesben is meg sima tubusos kézkrém is. Kb. 1200FT. volt, biztos, hogy még forgalmazzák. :)
2011. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!