Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » "Kozmetikai fogfehérítés" (a...

"Kozmetikai fogfehérítés" (a beülős székes plázás) után kifehéredett fogaim másnapra besárgultak, most sötétebbek, mint voltak, foltosak, és lepedékesednek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon bánt a dolog, mert elég fehérek voltak a fogaim és pont azért választottam ezt a fehérítést, mert nem akartam túl fehéret és csak 10 000 ft volt... már nagyon bánom, lehet, hogy tönkrement a zománc?? nem tudom, mit csináljak.

2014. aug. 7. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy felmarta a zománcot a fehérítésre használt anyag. Rögtön ettél valami színeset?( Kólát, pörköltet, kávét )? Használj Tooth Mousse-t az talán vissza állítja a fogaid ásványi anyagát.
2014. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, megnézem, mi az! Nem, mindent betartottam...
2014. aug. 8. 11:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt a Tooth Mousse-t hol lehet venni? Mert én csak fogorvosoknak való felhasználásra találtam. Nagyon jónak tűnik, még egyszer köszönöm!
2014. aug. 8. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Interneten is megrendelheted, és nyugodtan használhatod otthon is, vagy szájápolási dolgokat forgalmazó helyeken keresd.
2014. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szuper, remélem találok! KÖSZÖNÖM!
2014. aug. 8. 11:21
 6/6 anonim válasza:
A lepedék nem a fogfehérítéstől alakul ki. Lepedék a nem megfelelően tisztított fogfelszíneken képződik. Szóval valószínű csak alaposabban kellene megmosni a fogaidat és ezáltal lepedék sem lesz rajtuk. Én tapasztalatból írom, hogy ez a fajta fogfehérítés igenis tartós és eredményes, ha valaki betartja utána az előírásokat.
2014. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!