Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hétfőn levették a fogszabályzó...

Hétfőn levették a fogszabályzóm, tegnap óta viszont visszahúzódott az ínyem és érzékeny, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

mikor hozzáérek, vagy sikálom fogkefével eléggé érzem..


mit csináljak, hogy ez elmúljon, vagy javuljon


már volt ilyen fogíny érzékenységem, igaz nem a szemfogamnál, de az elmúlt, viszont most megint visszajött, a szemfogamnál a legrosszabb, de a többi fogamnál is érzem..a szemfogam viszont nagyon kiálló volt ezért is kellett fogszabályzót viselnem, még mindig kiálló, de már csak annyira, hogy csak oldalról látszik, elölről nézve nem feltűnő egyáltalán, viszont az ígyem kb fél centivel feljebb van mint a másikon


ez az egész 2-3 napja még nem volt, legalább is akkor még nem volt érzékeny, bölcsességfog húzás közrejátszhat? vagy erős fogmosás? az a furcsa, hogy már 3 napja lágy sörtéjű fogkefével mosok fogat, és tegnap óta kezdtem érezni az érzékenységet este


orvoshoz meg már nincs időm menni mert, jövőre külföldre megyek évekre 10 nap múlva


20f



2014. aug. 9. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen fogkrémet használsz? A nagyon szemcsés fajta hosszú távon túl erős lehet. Én leginkább az elmexet ajánlanám.
2014. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerintem beruházok minél előbb egy elmexre, köszönöm, hogy írtál!
2014. aug. 10. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!