Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes fogtöméssel szabad...

Ideiglenes fogtöméssel szabad enni? Nem fog kijönni a tömés? Félek enni

Figyelt kérdés
gyökerkezeltek a fogamat ma és legkozelebb szept.2-ra kaptam idöpontot a fogorvosnal, hogy elkészitse a vegleges tömést. Nem merek enni azon az oldalt ahol ez a fog van de szept.2ig azért nem szeretnék ìgy étkezni

2014. aug. 11. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabad enni. Ideiglenes, nem tudja ugyanazt a funkciót ellátni hosszú ideig mint egy rendes tömés, de ettől használható, csak korlátozott ideig. 1-2 hónapot símán bír.
2014. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, pont egy gyökérkezelésnél, hogy már harmadik nap kiesett az ideiglenes tömés. Felhívtam a dokit, és azt mondta, semmi baj, mert a gyógyszer úgy is a gyökérben marad. Kellemetlen volt az a kifúrt fog érzés, de tényleg nem lett baja. Én is pár hét után mentem vissza. Azóta is megvan a fogam. Semmi baja.
2014. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remèlem nekem is bìrni fogja. Kicsit fáj is most... nem tudom hogy ideg maradhatott e benne, vagy csak a kezelés miatt érzékeny. De persze olyan hirtelen fajdalmaim szerencsére nincsenek. A gyenge fogaim miatt pedig remélem nem esik ki hamar
2014. aug. 12. 19:52
 4/4 anonim válasza:
Kérdező! Nekem is ma tettek bele, próbatömést, olyan 4-5 óra körül, de az előbb fogmosásnál, amit óvatosan csináltam, kiesett. Látok még benne tömést. Visszamenni én sem tudok, 2 hét múlva teszik bele a rendes tömést. Megnyugtatlak Nekem is fáj, sőt a mellette lévő fogamat is érzem, de szerintem csak azért fáj mert megpiszkálta, meg csak lezárta. Jobbulást Neked, és kitartást! :)
2014. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!