Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi az a gödör az ínyem végé?

Mi az a gödör az ínyem végé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában kicsit jobban átnéztem a szájüregemet. Az ínyem végén, ahol befejeződik az ín, nem tudom másképpen megfogalmazni, ott észrevettem egy kis gödröcskét a szájüreg falában. Szeretném kérdezni ez a szájrák előjele? Mert ha igen azonnal rohanok a fogorvoshoz! A lyuk nem vörös színű, kérem aki teheti nézze meg hogy az ő ínye végén van-e valami hasonló!

Köszönöm, nagyon sürgős!



2014. aug. 12. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkét felén van? Kb. az utolsó fogad felett?
2014. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen! Egy kis mélyedés mind két oldalán, csak ha nagyon szét húzom őket akkor nagyon kicsit lila, talán az erek miatt. 16/f vagyok, cigaretáztam, de évente 1 doboz MAX! Nagyon félek hogy valami rákos megbetegedés, két lyuk mind két oldalon, eddig nem láttam őket. Talán nem figyeltem fel rá, van egy rossz fogam melyet győkérteleníteni kell, hamarosan mék a dokihoz kihúzatni. Pont a fogat nézegettem amikor felfigyeltem a két gödröcskére.
2014. aug. 13. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én már 2-3 éves koromban észrevettem, hogy nekem is vannak ilyen "lyukak" a számban. Mondjuk én sosem paráztam miatta. Fogalmam sincs amúgy, hogy mi a túró lehet, de szerintem mindenkinek van. Mondjuk még senkitől sem kérdeztem meg. :D
2014. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam hogy megláttam mindkét oldalon, holnap a haveroktól megkérdezem, azaz ma. Köszi a segítséget.
2014. aug. 13. 00:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! :D
2014. aug. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!