Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehetnének fehérebbek a...

Mitől lehetnének fehérebbek a fogaim?

Figyelt kérdés
Mindent próbáltam, vettem fogfehérítő tapaszt, 2 tipusú Blanx fogkrémet, de semmi változás. Nagyon fontos lenne. Sajnos rendelői fogfehérítésre nincs pénzem.
2014. aug. 13. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Hogyan legyek jó nő? (Takács Nóra, life.hu szépségszakértő)- fogfehérítés (banánnal) videóját tudnám javasolni.:-)
2014. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem és nézem is :) Próbáltam1-2x de változást nem láttam.
2014. aug. 13. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy kevesebb olyan ételt kellene fogyasztanod, ami elszínezi a fogakat.

Nem tudom kávézol-e de például elszínezheti az is a fogaidat. Ugyan nem étel, de a cigi is elszínezheti. Az előző válaszoló vagyok:-)

2014. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kávézom, dohányzom, nem iszok bort se szénsavas üdítőket. :/
2014. aug. 13. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem. És ha megkérdeznél egy fogorvost, hogy van-e a fogfehérítésen kívül valami más megoldás, ami "költség hatékonyabb"?!
2014. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Ha fogelszíneződésről van szó, mindenkinek a kávé, a cigi és a vörösbor ugrik be, pedig ami a legjobban színezi, az a tea:)

Az ilyen fogfehérítős cuccokra nem érdemes költeni, mert nem használnak és banánt is hiába kensz a fogaidra, esetleg annyit érsz el, hogy a teljes fogzománc-felületedet jól megáztatod cukorban (nem láttam a videót amúgy, és nagyon tisztelem Takács Nóra munkásságát, szóval elnézést:)

Amit én javaslok (fogorvostan-hallgatóként:) :

menj el a fogorvosodhoz és kérj egy fogtisztítást, ez ingyen van: fogkőleszedés és alapos polírozás. Ez máris sokat tud dobni a fog színén. Ezután kerüld azt, ami elszínezheti a fogadat és használj listerine Stay white szájvizet, ami ugyan nem fehérít, de sokat segít az elszínező anyagok távoltartásában.

2014. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teát is ritkán iszom :) Mondjuk kisebb koromba nagyon sokat teáztam. Tegnap voltam fogkő leszedésen, de alig volt rajta kb 2 perc alatt végzett. A Signal white now-ról mi a véleményed?
2014. aug. 14. 12:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy finom:)

Én is használom, nagyon szeretem, a csomagolása is ízléses és hát ennyi, nincs tovább:) Tudja, amit egy fogkrémtől elvárok, de nem fehérít, azt nem is szabad várni tőle. A white névre hallgató termékek talán alaposabban tisztítanak, segítenek megőrizni a fogfehérítés hatását, de önmaguknak nem képesek arra, hogy belenyúljanak a fogzománc mélyébe és ott csináljanak ezt meg azt...


Nem tudom, milyenek a fogaid, de én azt javaslom, hogy otthon ne nagyon machinálj a fogzománcoddal. Jelentős eredményt egyedül, csakis a professzionális fogfehérítés adhat, ami lehet rendelői vagy otthoni. A rendelői köztudottan nagyon drága, de az otthoni változatot sokkal olcsóbban is megúszhatod, ráadásul sokszor akciózzák le a különböző rendelők. Ilyenkor kapsz egy pár sínt és egy meghatározott mennyiségű krémet, amit a sínbe kell nyomni, majd azt a fogaidra illeszteni, így az a massza körülveszi a fogaidat és kifejti áldásos hatását. A fogorvos pedig hetente egyszer ellenőrzi, hogy haladsz:) Szerintem keress ilyen akciókat neten és így a rendelői árának töredékéért kaphatsz fehérebb fogakat:)

2014. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap privátba küldök egy képet róla. Tudsz nekem ilyen oldalakat muatatni? Leginkább Debrecen és környékén. Azt hiszem elkezdek rá spórolni :D
2014. aug. 14. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Rákeresek és ma este vagy holnap legkésőbb megírom privátban, mert nem nagyon tudom, mi számít itt reklámnak:)
2014. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!