Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után két nappal...

Foghúzás után két nappal ehetek palacsintát meg tésztát? És ezeken kívül még milyen főtt kajákat lehet, amit nem kell nagyon rágni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nem ehetek semmi tejeset, meg olyat se érdemes, ami apró szemű, morzsás, magos. A turmixolt kajákhoz valahogy nincs gusztusom, sem a bébiételhez. Foghúzás után egy nappal már nagyon éhes voltam (addig csak vizet ittam), ezért ettem egy kis gofrit a másik oldalon, mert az puha, alig kell rágni, meg egy kis levest. Holnap ehetek már egy kis tésztát meg palacsintát? Vagy azt még inkább ne?

2014. aug. 15. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldalon nyugodtan rághatsz mindent. Utána finoman öblítsd ki a szádt, ne zubogtasd benne a vizet, nehogy kiöblítsd a véralvadékot a sebből.
2014. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2014. aug. 16. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
túl forrót ne
2014. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!