Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után vagyok 2 nappal. Ehetek már valamilyen ételt?

Figyelt kérdés
Húslevesre gondoltam, mert a számat alig bírom kinyitni.

2012. ápr. 26. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani.Amikor nekem volt ilyen műtétem én már ettem másnap.Én is ilyen ételeket ettem.Levest meg püré szerű dolgokat.Csak arra kellett figyelnem hogy tejterméket ne egyek.
2012. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire is fáj, próbáld erőltetni a szájnyitást, nehogy szájzárad legyen.Tedd a két fogsorod közé, a hüvelyk, a mutató, és a középső ujjadat, és feszegesd.Kívülről, ha dagadt az arcod, állott vizes ruhával borogasd. Enni ehetsz már bármit, amit le tudsz nyelni. Étkezés után finoman öblítsd ki a szádat, de ne zubogtasd a vizet benne, nehogy kijöjjön a véralvadék. Ha sebfájdalmad van, erősre főzött kamillateát is tehetsz a sebre. De hangsúlyozom, ne zubogtasd a szádban a vizet.

/Egy fogorvosi asszisztens/

2012. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

próbálom akkor nyitogatni, de valóban nagyon rossz/fáj :/

2012. ápr. 26. 23:27
 4/5 A kérdező kommentje:
4. napja fel van dagadva( nem kicsit) az arcom és fáj..ez normális dolog?? :O
2012. ápr. 28. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nálad normális e.Én egy hétig szenvedtem vele.Fájdalomcsillapítón éltem.De lehet nem ártana ha vissza mennél a dokihoz megnézetni.
2012. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!