Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ártalmas lehet a magzatnak az...

Kocka Cyca kérdése:

Ártalmas lehet a magzatnak az algoflex? Csütörtökön kezdtem el szedni napi 1 max 2.

Figyelt kérdés
Csütörtökön húzták ki a bölcsesség fogam. Aznap reggel vettem be egyet, aztán délelőtt el mentem kihuzatni. Utána este is kénytelen voltam bevenni egyet,mert egyszerűen nem tudtam elaludni a fájdalomtól. Minden nap a reggeli órákban beveszek egyet, aztán este felé még egyet.. A mai napig.. Káros lehet? Sajnos elviselhetetlen a fájdalom..!!!

2014. aug. 19. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem kérdezted meg a fogásztól? Persze az is lényeges mennyi idős terhes vagy.

Terhesség és szoptatás

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

Terhesség:

Az Algoflex 400 mg filmtabletta alkalmazása a terhesség harmadik trimeszterében (a terhesség utolsó 3 hónapjában) ellenjavallt. A terhesség első és második trimeszterében csak nagyon indokolt esetben adható. Terhességet tervező nőnek vagy a terhesség első illetve második harmadában a legkisebb hatékony adagot a lehető legrövidebb ideig kell alkalmazni.

A nem-szteroid gyulladásgátló szerek (ide tartozik az ibuprofén) kedvezőtlenül befolyásolhatják a női termékenységet. Ez a hatás azonban a kezelés abbahagyását követően elmúlik.

2014. aug. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!