Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért érzem úgy mintha nagyobb...

Miért érzem úgy mintha nagyobb lenne a fogam?

Figyelt kérdés
Amikor becsukom a szám, lehet érezni, és nyomás is valamikor kissé mintha akkor fájna.
2008. aug. 7. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugye jól gondolom, hogy kaptál egy koronát, esetleg hidat. 2 hónapja kaptam kettőt, az egyiken ott rögtön éreztem hog magas, így a vele szemben lévőt lecsiszolták kicsit, azt amelyikkel összeér amikor rágok. A másikon másnap vettem észre ugyanazokat a tüneteket amiket elmondasz, de gondoltam megvárom a nyarat mert szabin voltak a fogorvos főnökeim, és majd szeptemberben elintézzük. Ez a fogam ért össze először a másikkal a számban, és kellemetlenül nyomott, recsegett kissé, és mintha mozgott volna, nagyon rossz volt, és most hogy olvastam a kérdésed, jöttem rá, hogy már nincs vele ez a gond, észre sem vettem, vagy érzékeny volt hetekig vagy lekopott kicsit a lenti amivel összeér. Persze a legjobb ha visszamész a fogorvosodhoz, ő majd megnézi, harapásmintát vesz, és megoldja a dolgot.
2008. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit, most jelenleg nem érzem amiket írtam, csak néha előjön mostanában.
2008. aug. 7. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!