Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyobb has, mint lennie...

Nagyobb has, mint lennie kéne. Olyan mintha fel lennék fujodva. Szerintetek mi lehet ez? Mit kéne csinálnom azért, hogy ne legyen?

Figyelt kérdés

Amint rendesen eszek,kb normál adagot általában bármiböl rögtön megnagyobbodik a hasam.Hasonlít a felfujodáshoz,de több napig eltart.Hiába megyek el nagy wc-re,akár naponta többször is,akkor se megy le.Aztán az is megesik,hogy napokig nem tudok elmenni wc-re.Nem érzem,hogy éhes lennék.

Viszont ,ha egész nap joghurot ennék,vagy vmi hasonlo könnyü ételt,akkor lapos lenne 2-3 nap után.

Tényleg egyszerü felfujodás lenne?Vagy vmi bél probléma?


2011. szept. 28. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, az én bajom is pont ugyanez. Nemrégen vérvételen is voltam, más miatt, de tökéletes lett minden, szóval nem tudom, de remélem valaki ír valamit. Én már azon gondolkoztam hogy lehet nem is felfúvódás, hanem háj, mert nem fáj a hasam, meg nem kell többet szellenteni :), de én laposabbra emlékszem, mint most, pedig nem híztam, súlyra. Lehet a korral jár? (26 vagyok) meg ellustultam mostanában. Te hogy vagy ezzel?
2011. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én azért mozgok elég sokat.

Nem lehet ,hogy hasizmom eléggé puhány,és rögtön így jobban kidudorodnak a belek?Hülyeség?

2011. szept. 28. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálj probiotikum kúrát. A protexin jó ilyen gondokra, szerintem 1 hónapig nyugodtan szedheted. Kicsit drága, de megéri. Nekem segített, mert én is bármit ettem felfúvódtam, mint egy tehén.
2011. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első linket olvasásra ajánlom, a másodikat, ha úgy döntesz kipróbálod. Ott ugyanis olcsóbb.

www.laposhas.com/lapos-has.html

[link]

2011. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az előbb valamit elütöttem, Itt az olvasásra szánt link:

[link]

2011. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te használtad ezt a terméket? Bevált?
2011. szept. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, bevált. Nekem sajnos (önhibámon kívül) igen rendszertelen az életmódom, pár évvel ezelőtt is volt már hasonló problémám. Akkor orvostól kapott gyógyszer segített valamelyest, de én ha egy mód van rá, elönyben részesítem a természetes gyógymódokat, és ez most is beigazolódott, mert látványosabb az eredmény.

Az eredeti kérdéshez még: Biztos, hogy nem egyszerű felfúvódás, mert azt legfeljebb néhány élelmiszer okozhat. Bélprobléma annyiban, hogy a bélfalon lerakódik egy csomó minden, ami nem oda való, onnan kezdve rosszabb hatásfokú az emésztés, mert a bélbolyhok eltömődnek, és be is zárul az ördögi kör.

2011. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!