Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen otthoni fogfehérítő...

Milyen otthoni fogfehérítő technikák léteznek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha jól tudom a szódabikarbóna is fehéríti a fogat.Én egyszer kipróbáltam és láttam a hatását és világosabb lett a fogam.Próbáld ki teis.Rászoród a szódabikarbónát a fogkefédre és elkezdesz fogatmosni.Próbáld ki megéri!
2008. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne próbáld ki, nem éri meg!!! Lemarja a fogzománcot, ha többször csinálod ezt.

Csodákat ne várj, mindenkinek van egy alap fog színe, ehhez jön a színeződés az ételekkel, kávéval, cigivel stb. Fogorvosnál borsos áron kifehérítik a fogaidat, olyan szép lesz mint a híres színészeké, biztos tudod miről beszélek. Viszont az is vékonyítja a fogzománcot, pár alaklomnál nem is lehet többször csinálni.

2008. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam a só is jó. Bár még nem próbáltam.
2008. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az otthoni módszer sztem is necces. A legtöbb városban van tb-s szájhigiénikus, aki a helyes fogápolásra megtanít (nem vicc én is azt hittem jól csinálom a fogselyemmel stb, de nagyon nem) és lepolírozza a fogad, ami több árnyalatot is világosit, fogkőtlenít, ráadásul utána remek érzés...

Ja, és mivel tb-s, ingyenes!!!!

2008. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Èn a DM-ben veszek fogfehérítö tablettát 20 db van benne asszem és nem drága 5-6 száz Ft.DONTODENT a neve!!! Nekem bejött, mondjuk amúgy is fehérek a fogaim ,de a cigi okozta elszínezödést lehozza és enyhén políroz is. 3 hetente szoktam vele fogat mosni.
2008. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de én nem magyarországon élek !!!
2008. aug. 8. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:
2009. jan. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a dm set kiprobáom
2010. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!