Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni, ha valaki...

Mit lehet tenni, ha valaki fél a fogorvostól?

Figyelt kérdés
A barátnőmről(mármint lány barát)van szó.Lukas az egyik foga,szóval szüksége lenne rá hogy menjen,de fél elmenni.

2014. aug. 26. 17:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek meg az ismerőseiteket, hogy ők kihez járnak és hogy meg vannak-e vele elégedve. Nagyon sokat számít, hogy mások mit mondanak róla, mert ha csak jót, akkor talán kicsit kevésbé fog félni. Mondjuk én is nagyon féltem ennél a dokinál, hiába mondta mindenki hogy nem fáj, aztán egy óra alatt kész lett és nem éreztem fájdalmat, így a többi kezelésre már nyugodtan megyek, és ha a barátnőd is jó orvoshoz kerül és nem fáj neki akkor már nem is fog tőle félni és ha esetleg még van rossz foga, amit nem vett észre, annál már nem fog félni, tehát legyőzi a félelmét. És egyébként Vecsés Budapest mellett van és tömegközlekedéssel könnyen el lehet jutni oda. Lehet hogy utazgatnia kell de legalább jó orvoshoz kerül. Én még a mammut mellett lévő, nagyon jó hírű rendelőbe is elmentem volna, csak az drágább, de a honlapon csak jót írnak magukról meg a páciensek is elégedettek elvileg, és nagyon szép a rendelő, esetleg ezt is megnézhetitek. [link]
2014. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!