Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nekem is ingyenes a fogtömés...

Nekem is ingyenes a fogtömés az SZTK-ban (ha)?

Figyelt kérdés
Csongrád megyében Tömörkényen élek. Nálunk valami borzalmas a fogászati kezelés és így kénytelen vagyok Szentesre átjárni, ha nem akarom, hogy szétbarmolják a fogaimat. Általában magánrendelésre szoktam menni, de most mondta a fogorvos, hogy menjek be az sztkba. Ott is fizetnem kell a fogászati kezelésért?
2014. aug. 28. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak a területileg illetékes fogászat az ingyenes, szóval igen, fizetni kell.
2014. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz, Budapesten pl a Szentkirályi 47-be bárki mehet, vidéki is.
2014. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Budapest egy kicsit más, e-tekintetben. Ott amúgy is van mindennek országos központja.

De a kérdező nem Budapestről beszélt.

2014. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ha fizeted a tb-t akkor bárhol ingyenes. Kivéve korona stb.
2014. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lakóhelyed szerint egy fogorvoshoz vagy beosztva, csak nála ingyenes a tömés, senki másnál. Hiába ugyanúgy SZTK-s orvos, hiába fizeted a TB-t, akkor sem ingyenes másik fogorvosnál a fogtömés.
2014. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fizetnem kellett :/ sajnos
2014. aug. 29. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyit fizettél?
2014. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4 tömés-..egy 20-ast
2014. szept. 6. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Az sztk-ba amúgy ingyenes a fogtömés/húzás akkor is, ha nincs TB-d. Azért kellett fizetned gondolom, mert más helyre mentél, mint ahova tartozol. Ha ahova mentél ott nincs bejelentett lakcímed, még ideiglenes címed se, akkor hiába van TB-d, ha átmész más városba egy másik háziorvoshoz, akkor bizony fizetned kell érte.
2014. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!