Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A 13 éves fiamnak fogszabályzó...

A 13 éves fiamnak fogszabályzóra van szüksége. A Szentkirályi utcában fizethetek SZÉP kártyával?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell telefonon kérdezni, hogy a SZÉP kártyát fogszabályozónál beszámítják-e.Akármennyibe kerül is megéri a procedúrát végigjárni, mert az erdmény magáért beszél, gyönyörű fogsor. A lányom is ilyen idős volt kb.és két évig oda kellett járni fix fogszabályozót kapott.Nehéz volt a tisztítása, de olyan fogkefét kell venni, aminek a sörtéje hullámos és jól kiáll.Fontos a gyakori fogmosás.Ez kb.4éve volt és nekem került, olyan 9oezer ft-ba körülbelül.De pontosan nem számoltam ki, mert mindig apránként kellett a csekkeket befizetni a két év alatt, ahogy ívet cseréltek stb.Két év után levették végre és éjszakai kivehetőset kaptunk újabb két évre és azzal már nem kellett, olyan sürűn controllra menni.Megérte, mert nagyon rondák és görbén nőttek a lányom fogai.Az eredmény csodás lett és nem károsodott a fogazata. Az osztálytársak élcelődése először kissé fura lesz, meg a beszéd meg az evés, de meg lehet szokni.Mi elkezdtük és más osztálytársak is készítettek fogszabályzót.
2014. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elöző válaszadó vagyok.Mi Győrben készítettük és csak felső szabályozót.
2014. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Fiamnak alsó és felső is kell,mert teljesen el van csúszva a fogsora.140 ezer forintot mondtak,és hogy akkor kell kifizetni,amikor elkészül.
2014. szept. 7. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ezek az egészségügyi központok fogadják el.

[link]

2014. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. szept. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!