Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik, hogy gyökérkezelt...

Létezik, hogy gyökérkezelt fog ideiglenes tömését 2 nap után kicserélik?

Figyelt kérdés

Pénteken kezdődött az első gyökékezelésem. A kezelés után 3 napot szabadon volt, majd hétfőn visszamentem a második kezelésre. A kezelés után szintén "nyitva maradt". Ma volt a 3. alkalmam. Ma tágította a csatornát és megkaptam az ideiglenes tömésemet. ( Kerestem képet a neten, így néz ki: [link] )


Azt mondta, hogy ha bedagadok, akkor ma menjek vissza. Ha nem akkor csütörtökön kicseréli az ideiglenes tömésemet. De mivel akkor épp dolgozni fogok, így holnap kell visszamennem délre.


A kérdésem: Nem korai még?


2014. szept. 9. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Bízd az orvosra.
2014. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább kérj a jövőhétre egy időpontot. Jobb az, ha legalább egy hétig benne marad a gyógyszeres poén. Feltéve, ha nem fáj, nem lüktet, nem dagad.
2014. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!