Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van rá valahogy mégis mód,...

Van rá valahogy mégis mód, hogy levetessem a fogszabályzómat?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta van és alig halad valamit előre a dolog. Nagykorú vagyok már, és mondtam a fogorvosomnak, hogy szeretném már levetetni. Azt mondta, ehhez kell szülői beleegyezés is, mert ők bízták meg a kezelésemmel, és én nem tudok még ésszerűen gondolkozni, meg hogy ő nem akar a bíróságra járni, mert anyukám feljelenti, amiért idő előtt levette... Hülyeség az egész.


Viszont nem szeretnék szólni anyukámnak, hogy én kértem a levételét. Mert akkor bepánikol, ugyanis a fogorvosom azt mondta, hogy hívja fel és akkor elmondja neki a kockázatokat (kihulló fogak, stb.).


Nem lehetne valahogy mégis megoldani, hogy elég legyen az én beleegyezésem?


Nagyon furcsa nekem ez az egész.


Már bánom, hogy nem voltam határozottabb...


2014. szept. 10. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit takar a nagyon régóta?

Egyébként ha nagykorú vagy te rendelkezel a tested felett, levetetheted amikor akarod, ha az orvosod nem hajlandó rá akkor elmész máshoz. (az más kérdés, hogy nem etikus amit csinál, mert nem tagadhatná meg a kérésedet)


Viszont nagykorúként a felelősséget is vállalni kéne, és lehetne benned annyi, hogy közlöd a szüleiddel ha megakarsz szakítani egy még tb mellett is elég költséges kezelést.

2014. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!