Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az Sztk-ban jo a fogszabályozá...

Barbi46 kérdése:

Az Sztk-ban jo a fogszabályozás? Milyenek az orvosok? Mennyibe kerul? Lehet szines gumikat kerni ha igen kell plusz pénzt fizetni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerülettől függ. Nekem a 18-ban pár éve volt. Katasztrófa amit műveltek. A felsőn kétszer is volt fogszabályzó, próbálták a másodikkal menteni a menthetőt, de még így is nagyon ronda fogsorom van. Alul felül kihúztak 2-2 fogat, hogy elférjen a maradék, de nem igazán sikerült a helyükre tolni őket, össze se passzol a kettő, ha bezárom a szám. Hol rés van, hol egymásra vannak torlódva. Hordtam utána az éjszakait, elvileg késznek vagyok minősítve, de ránézni is rossz. Én ha megint kezdeném tuti magánfogorvosnál csináltatnám. Ha sztkshoz mész, számolj vele, hogy valahogy ki fog nézni, de sok jóra ne számíts. Van akinek bejött, nekem nagyon nem. Ráadásul enyémek előtte se voltak vállalhatatlanok, tehát nem csodát kellett volna tennie.
2014. okt. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2014. okt. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!