Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek kéne nekem fogszab...

Szerintetek kéne nekem fogszabályzó?

Figyelt kérdés

[link]

kérdezzetek nyugodtan a képről kapcsolatban is .

Nem tudom eldönteni hogy csináltassak-e, mondjuk a metszőfogaim mellet eléggé hátúl vannak egy kicsit, és nemtudom..



2014. szept. 30. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan csak a fogorvos figja megmondani,ugyanis alltalaban a figszabalyzot en ugy tudom hogy gyerek korban szoktak alkalmazni nert te mar a kep alapjan nem egy kisfiu vagy:)itt mar talan csiszolni fogjak a fogaidat egyenesbe hozzni nekem nyuszi fogam van elol a 2 fog nem annyira feltuno szerencsere es a orvos nekem is csoszolast ajanlot
2014. okt. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Butaság, hogy már csak csiszolnak bizonyos kor felett. Lehet kérni csiszolást és koronát, ha minimális a szabálytalanság, de amennyire én tudom ez szakmailag azért sem teljesen helyénvaló, mert más szögben fog állni a foggyökér és más (egyenes) helyzetben a korona és az így, a harapásnál fellépő erők miatt sérülékenyebb a fog, vagy akár csontfelszívódás is elkezdődhet a gyökérben. Én 26 vagyok és most fogom megkapni életem első fogszabályzóját. Az tény, hogy 20 év alatt tartósabb eredményt lehet elérni, mert akkor még nem fejeződik be a csontosodás, de ettől függetlenül bármilyen korban végeznek fogszabályzást. Azt pedig, hogy kell-e a fogorvosod biztos meg tudja mondani. Ránézésre nem gáz, de ha téged zavar, akkor csináltass.
2014. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, baromságot inkább ne mondj..


Igen, kéne fogszabályzó, mivel a kép alapján a harapásod sem jo, és elég össze vissza vannak a fogaid. Menj el fogszabis dokihoz!

2014. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen egyszer fel is hozta a fogorvos, de aztán megnézte anyámnak is és aztmondta "Á, ide dehogy kell,örökség".
2014. okt. 1. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!