Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyenkor melyik orvoshoz kell...

Ilyenkor melyik orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éve volt állandó fogszabályzóm, most 1 éve van éjszakai. A probléma a következő: ma lehet, hogy felsértettem az ínyem, nem tudom, de belülről az egyik fogamnál teljesen bedagadt. Próbáltam jó alaposan fogat mosni, de annyira jött a vér, hogy nem bírtam.. Nem pecsételve, hanem rendesen folyt. Igazából egy ideje vérzik az ínyem minden fogmosásnál.. Vettem Sensodyne fogkrémet, új fogkefét (ami végre nem kemény), szájvizet is vettem. Néha valamilyen fehéres cucc van a számon belül és az így foszlányokban lejön, de mostanában nincs, csak ez az ínyvérzés, dagadás, fogfájdalom.

A fogszabályzót inkább már be se teszem 3-4 napja, félek, hogy felsért valamit.

Most ilyenkor sima fogorvoshoz kell menni vagy a fogszabályzó orvosomhoz???



2014. szept. 30. 18:48
 1/4 anonim válasza:
nem jársz időnként kontrollra? én a fogszabályzóshoz mennék, ha más gond is van rendes orvoshoz küld maximum.
2014. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De kell menni de csak 1 hónap múlva és nem akarok addig várni.
2014. szept. 30. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szrintem a fogszabályozós orvosod is fogorvos, kérj tőle időpontot.
2014. okt. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :)
2014. okt. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!