Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sajnos arra került a sor,...

Sajnos arra került a sor, hogy el kell mennem a szájsebészetre és el kell távolítani a bölcsességfogamat. Világ életemben rettegtem a fogorvostól is, szóval fogalmam sincs mire számítsak. Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, sima húzás vagy műteni kell?
2014. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak a fogorvosig mertem elmenni, ő mondta h el kell távolítani, de mivel nem nőtt ki csak félig(és már több mint egy éve nem nő), ezért kell eltávolítani, hogy ne lökje ki a többit, vagy ne törje össze
2014. okt. 8. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán húzni kell. Sok rémsztorit hallottam már, de pl. nekem fél perc alatt kikapta a doki, és semmit se éreztem. Utána meg csak éreztem a helyét, de se duzzanat, e se fájdalom nem volt.
2014. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne félj!!! Biztos, hogy most sokkal jobban félsz, mint amennyire fájni fog. Ugyanis semennyire sem fog fájni.

Ami rossz benne, hogy ha komplikáltabb akkor sokáig nyitva kell tartani a szád. Ez fárasztó lehet.

2014. okt. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

15 évesen lazán tuléltem két bölcsesség fog műtétet.Vésés, furás minden volt:"D

egyedül a gyógyuló állapot szörnyű.. hűű:D nekem a másodiknál még az arcom is felvolt dagadva 1 mésfél hétig. Az első viszont úgy gyógyult ahogy az a nagy könyvben megvolt írva. Halál szerencsés voltam mert nekem csak minimális fájdalmam volt mikor kiment az érzéstelenítő mert nem vettem be gyógyszert, pedig kellett volna.

2014. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!